Ar lielāko prieku paziņojam, ka mūsu februāra dievkalpojuma laikā ordinēs mūsu māsu, draudzes valdes locekli un diakoni Ievu Puriņu mācītājas amatā. Ieva ir kalpojusi gan mūsu draudzē, gan arī citās LELBĀL draudzēs. Mēs priecājamies, ka LELBĀL archibīskaps Elmārs Ernsts Rozītis ievedīs mūsu Ievu jaunajā mācītājas amatā un viņam asistēs vairāki garīdznieki. Šis notikums ir vēsturisks, jo Ieva būs viena no tikai divām sievietēm, kas ordinētas Latvijā mācītājas amatā luterāņu baznīcā pēc 20 gadu pārtraukuma, un pirmā, kas paliks kalpot Latvijā.

Dievkalpojums notiks svētdien, 9. februārī, pulksten 13.30 Metodistu baznīcā Akas ielā 13. Lūdzam ievērot, ka dievkalpojuma laiks un vieta atšķiras no mūsu parastās kārtības!

Pēc dievkalpojuma dosimies kopā uz Veco Svētās Ģertūdes baznīcu (apmēram 5 minūšu gājiens), kur dievnama pagrabstāvā Lutera zālē, kā ierasts, pulcēsimies pie kafijas galda. Lūdzam līdzpaņemtos groziņus atstāt Ģertrūdes baznīcā pirms došanās uz Metodistu baznīcu. Svētdienas skola šoreiz notiks turpat Metodistu baznīcā, tikai saīsinātā veidā - dosimies uz skoliņu pēc ordinācijas un sprediķa.

Bildē redzami prāvests Klāvs Bērziņš un diakone Ieva Puriņa.