Andris Bērziņš  •  14 Aug., 2017

Draudžu dienas Aizputē

Priecājamies piedalīties pirmajās LELBĀL Latvijas iecirkņa draudžu dienās, kuras notiks Aizputē.
Andris Bērziņš  •  07 Aug., 2017  1

Sērojam par Viktora Melbārža priekšlaicīgo aiziešanu

Mūsu draudzes valdes loceklis un kasieris, Viktors Melbārdis, pēc pēkšņas saslimšanas ir aizgājis mūžībā. Sestdien 5. augustā draudzes mācītājs Klāvs Bērziņš un citi valdes locekļi piedalijās izvadīšanā.

Inga Tenisa  •  06 Aug., 2017

Draudzes kopsapulce - 10.septembrī pēc dievkalpojuma, kas tradicionāli notiks Metodistu baznīcā plkst.13.00

10.sepmbrī pēc dievkalpojuma visi draudzes locekļi ir aicināti piedalītes ikgadējā draudzes kopsapulcē, lai apstiprinātu iepriekšējā perioda valdes atskaiti, kā arī apspriestu nākamā gada darbības plānus.
Inga Tenisa  •  06 Jūn., 2017

11.jūnijā Aizvesto piemiņas dienas dievkalpojums Sv.Pētera baznīcā

11.jūnijā plkst.13.00 Svētā Pētera baznīcā notiks draudzes dievkalpojums, kas veltīts 1941.gada 14.jūnijā un 1949.gada 25.martā Aizvesto piemiņas dienai.  Visi laipni aicināti piedalīties.
Inga Tenisa  •  21 Mai., 2017

Rugāju pirmklasnieku viesošanās Rīgā 14.maijā

14.maijā Rugāju skolas pirmklasnieki viesojās Rīgā, lai apmeklētu Atpūtas centru Lido, draudzes Mātes dienas dievkalpojumu un izstaigātu skaistākās Vecrīgas vietas. Draudzei bija prieks satikt 14 brīnišķīgus bērnus, kuriem šī mācību gada sākumā tika dāvātas skolassomas. Bērni un viņu vecāki bija ļoti gatavojušies un iepriecināja draudzi gan ar muzikāliem priekšnesumiem, gan mājas ceptu maizi un sietu sieru, kā arī brīnišķīgu meduskūku.

Inga Tenisa  •  06 Mai., 2017

Baznīcu nakts 2.jūnijā

Visi laipni aicināti piedalīties Baznīcu nakts pasākumā, kas notiks 2.jūnijā mūsu Akas ielas baznīcā. Pasākuma sākums plānots plkst.18.00, plašāka informācija par pasākuma programmu sekos vēlāk.
Inga Tenisa  •  05 Apr., 2017

LELBĀL Latvijas iecirkņa aprīļa mēneša Apkārtraksts

LELBĀL Latvija ir sagatavots aprīļa mēneša Apkārtraksts par LELBĀL LV jaunumiem, tajā skaitā par dievkalpojumiem, kas aprīļa mēnesī notiks Rīgā, Liepājā, Aizputē, Valtaiķos, Snēpelē un Cīravā.

Ar Apkārtrakstu var iepazīties šajā saitē. Lasīt tālāk
Inga Tenisa  •  05 Apr., 2017

Klusā nedēļa Metodistu baznīcā

Inga Tenisa  •  26 Mar., 2017