Andris Bērziņš  •  25 Jan., 2024

Ceļojums pa Mārtiņa Lutera pēdām

Esiet aicināti pievienoties draudzes ceļojumam uz Vāciju 2024. gada maija brīvdienās  Lasīt tālāk
Andris Bērziņš  •  17 Jan., 2024

Palīdzība Ukrainai 2024. gada janvārī

Aicinām uz 28. janvāra dievkalpojuma atnest ziedojumus Ukrainas aizstāvjiem Lasīt tālāk
Andris Bērziņš  •  07 Nov., 2023

Valsts svētku dievkalpojums

Visi ir laipni aicināti un gaidīti mūsu draudzes tradicionālajā 18. novembra dievkalpojumā Lasīt tālāk
Andris Bērziņš  •  24 Aug., 2023

Piemiņas dievkalpojums 27. augustā

Andris Bērziņš  •  06 Jūl., 2023

Dziesmu un deju svētku dievkalpojums 9. jūlijā

Andris Bērziņš  •  05 Jan., 2023

Labdarības akcija Ukrainai

Andris Bērziņš  •  08 Sep., 2022

Draudzes kopsapulce 11.09.2022

Andris Bērziņš  •  06 Jūn., 2022

Iesvētes un kristību dievkalpojums 6. jūnijā

Andris Bērziņš  •  01 Jūn., 2022

Izbraukuma svētbrīdis Inčukalnā 12. jūnijā

Visi ir laipni aicināti ciemos pie mūsu draudzes locekļiem Aijas Ebdenes un Valtera Nollendorfa!
  • Svētdien, 12. jūnijā, pulksten 13.00.
  • Norises vieta:  "Eglāji 2", Silziedu iela, Inčukalns (Google karte šeit). Auto var novietot pretī "Eglājiem 2."
  • Lūgums katram, kurš pirmo reizi viesojas Eglājos, līdzi paņemt akmeni (dūres lielumā!) akmens dārzam.
  • Aija un Valters gādās par cienastu--lūgums dāvanas līdzi neņemt! Ja ir vēlme, līdzi var panēmt kādu sulu vai ūdeni. Ir plānots, ka svētbrīdis notiks ārā, zem klajām debesīm.
  • Visi ir laipni aicināti savu dalību pieteikt līdz 8. jūnijam Google aptaujā https://forms.gle/qgFJDt7JfGpiFMJt9, vai sazinoties ar draudzes mācītāju Daci Balodi (dace.balode@yahoo.de, 26343081).

CEĻŠ PIE NOLLENDENIEM UN EBDENDORFIEM INČUKALNĀ EGLĀJOS 2

Atslēgas vārds "Sēnīte," kur no Vidzemes šosejas atdalās ceļš uz Valmieru. "Eglāji 2" atrodas apmēram kilometru no "Sēnītes starp šoseju un Gauju. Telefona numurs katram (ne)gadījumsm: 29 480 408. Gūgla kartēs var atrast Silziedu ielu, ja nekas cits nestrādā.

Ar auto no Rīgas puses. Pie apļa palikt uz šosejas Siguldas virzienā, tutēties pa kreisi. Puskilometru aiz "Sēnītes" apgrieziens atpakaļ Rīgas virzienā. pēc tā ap 15m nākošais ceļš pa labi uz "Rāmkalniem." Turēties pa labi, sekojiet pēc 100m pagriezienam uz Siguldas pusi. Tā ir Silziedu iela, lai gan nosaukuma zīmes nav. Ap 400m tālāk būs "Eglāji" un tad "Eglāji 2".Mašīnu var vislabāk novietot aklajā ceļa posmā pretī "Eglājiem 2."

Ar auto no citām pusēm. Izmantot apli un doties Siguldas virzienā, tūlīt turēties pa kreizi, kur būs minētais apgrieziens un nobrauktuve uz "Rāmkalniem." Tālākais kā augšā.

Ar autobusu. Piestātne no visām pusēm ir "Sēnīte." No Rīgas un Valmieras braucot ir tubeļi, kas uz "Sēnīti." Ejiet uz Siguldas pusi kādu puskilometru garām "Bonsdai parkam"līdz ceļam uz "Rāmkalniem." Un tad kā augšā. Dzelzceļa stacija patālu; labāk ar autobusu.

AKMEŅI.

Tiem, kas pirmo reizi viesojas Eglājos, jāņem līdzi akmens akmens dārzam. Atkal viesojoties, būs savs akmens, ar kuru varēsit sasveicināties. Nākuši gan lieli, gan mazi, bet orientējoši pietiks ar tādu dūres lieluma akmeni, ko var paņemt rokā un drusku apmīļot.

Lasīt tālāk

Arhīvs