Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies Manā Vārdā, tur Es esmu viņu vidū. (Mt. 18:20)

Kas ir Rīgas Evaņģēliskā draudze?

Mēs esam evaņģēliski luteriska draudze, kas darbojas Rīgā. Esam atvērti jaunām idejām, uzsveram mīlestību savam līdzcilvēkam un piekopjam tradīcijas, kādas bija raksturīgas latviešu luterāņu baznīcai pirms 2. pasaules kara un arī šodienas Rietumeiropas luterāņu baznīcās. Aicinam visus, kas vēlas, piedalīties dievkalpojumos. Draudze ir dalībniece Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Latvijas iecirknī.

Nākamie dievkalpojumi:

Dievkalpojumi notiek 2. un 4. mēneša svētdienās, parasti Metodistu baznīcā, Akas ielā 13.
  • 27. augustā NENOTIKS parastais dievkalpojums - aicinām visus draudzes locekļus piedalīties draudžu dienās Aizputē (skat. ziņas)
  • 10.septembrī, plkst. 13.00 (ar svētdienas skolu, kafijas galdu un draudzes kopsapulci)
  • 24. septembrī, plkst. 13.00 (bez svētdienas skolas, kafijas galda)
  • 8. oktobrī, plkst. 13.00 (ar svētdienas skolu, kafijas galdu)